Корпоративна соціальна відповідальність

Компанія ACORD Component Repair прагне відповідального ставлення до екологічних, соціальних та економічних аспектів! Поряд з іншими цілями сталого розвитку ACORD має намір стати нейтральною з точки зору викидів CO2 компанією не пізніше 2030 року. Відповідальність перед суспільством і навколишнім середовищем стає важливим фактором для багатьох клієнтів, а ділові партнери все частіше вимагають дотримання певних стандартів у цій галузі.

Ми ставимо за мету зробити корпоративну соціальну відповідальність невід'ємною частиною бізнесу, стати компанією, яка повною мірою бере на себе відповідальність за соціальні та екологічні наслідки своєї діяльності. На цьому шляху важливо, щоб кожен із нас усвідомив соціальну та екологічну відповідальність не як неприємний обов'язок, а як головну умову для стабільності та стійкого економічного зростання.

Для керівництва ACORD Component Repair це означає не тільки дбайливе ставлення до ресурсів та захист навколишнього середовища, а й турботу про здоров'я співробітників, про умови їх праці, корпоративну етику, підвищення рівня задоволеності клієнтів тощо.

Потрібна допомога? Наші спеціалісти проконсультують Вас!
image

ACORD Component Repair

ACORD Component Repair – це професійний підхід до ремонту основних компонентів гідравлічних систем. Висококваліфікований персонал, оригінальні запасні частини, точний професійний інструмент, найвищі вимоги до чистоти - основні чинники, що дозволяють нам пишатися нашою роботою і гарантувати високий ресурс гідравлічних насосів після ремонту в нашій майстерні. Широкий асортимент наявності запасних частин і нових гідронасосів і гідромоторів – гарантія мінімального простою вашої техніки.

Ми володіємо всіма необхідними ресурсами для проведення високоякісного ремонту та налаштування з подальшим тестуванням гідронасосів і гідромоторів, що встановлюються на більшість сучасних зразків спецтехніки десятків виробників.